Bong Mansion - Episode 02: Kim jest Jake Reimer?

15 stycznia 2022 Baza wiedzy

Ciągła ustna historia sagi o Bong Mansion autorstwa Bena Rispina z Into the Weeds i Connora Lovat-Frasera, redaktora naczelnego Puff Digital. W tym tygodniu obaj próbują sprostać herkulesowemu zadaniu, jakim jest odpowiedź na pytanie: "Kim jest Jake Reimer?".

Ekspert od selfie przy basenie, Jake Reimer

Ben Rispin - Jake'a Reimera poznałem może 5 lat temu. Był młodym chłopakiem na scenie muzycznej południowego Ontario, grającym dla obiecującego metalowego zespołu Voltang. Z biegiem lat nie tylko jego zespół się rozwijał, ale także jego talent jako frontmana. Śledziłem Jake'a na mediach społecznościowych i uważałem, że jest przezabawny. Nie miał zbyt wielu odbiorców, ale był przezabawny. Potem staliśmy się przypadkowymi kumplami, kręcąc się w tych samych miejscach. Dużo pracowałem nad projektami z jego perkusistą Paulem Maxwellem i wpadałem do domu Voltang Punk i zawsze doceniałem to, co robią. Żyją tym...i to jest zajebiste. Poza koncertami widywałem ich sprzedających hot-dogi i merch ze swojej furgonetki, próbujących realizować swoją pasję.

Kiedy zdecydowaliśmy się dodać kanał Twitch do repertuaru Higher Mentality, potrzebowałem kogoś fajnego i pomyślałem o Jake'u. Zadzwoniłem do niego i zapytałem czy nie byłby zainteresowany zrobieniem czegoś takiego razem z nami. Jak się okazało, on i jego kumple Logan i Ben64 byli daleko przede mną. Budowali oni swoje własne mini studio do streamowania na twitchu. Połączyliśmy siły i tak narodziła się gra Press X To Get High.

Po roku wszyscy pracujemy już w Bong Mansion. Jake stał się jednym z naszych głównych twórców treści, a wszystkie jego materiały zaczynają zyskiwać na popularności.

Gry, reżyseria, zdjęcia, hosting, komedie, muzyka, Jake robi to wszystko i mamy szczęście, że jest po naszej stronie... a nie jest narzędziem zła.

Jake Reimer jako Jason Mermoa

Connor Lovat-Fraser - Co można powiedzieć o takim facecie jak Jake? Byłem #błogosławiony przywilejem otaczania się wieloma unikalnymi i interesującymi ludźmi - częściowo dzięki moim niezliczonym latom spędzonym w społeczności muzycznej i artystycznej - ale zaszufladkowanie Jake'a do kategorii takich jak tylko "unikalny" czy "interesujący" to wyrządzenie niedźwiedziej przysługi szerokiej gamie przymiotników dostępnych w języku angielskim... i niedźwiedziej przysługi Jake'owi.

Zamiast tego, nie będę opisywał... będę wyjaśniał.

Znam pana Jacoba "Snake The Jake" Reimera głównie z naszych interakcji na scenie muzycznej w Burlington, Ontario. Moja kapela Pale Drone grała z zespołem Jake'a Voltang kilka razy. Jestem dość introwertyczną i zamkniętą w sobie osobą i jestem pewien, że nasze wcześniejsze wymiany zdań opierały się głównie na frazesach i uprzejmościach, które zazwyczaj kojarzą się z "typami muzyków" dzielącymi scenę.

"Świetny występ, stary! Brzmieliście świetnie!"

"Tak się cieszę, że znów możemy grać razem!"

Te stwierdzenia nie są nieprawdziwe czy wymuszone, ale nie są też szczególnie wciągające.

Przykro mi, Jake.

To nie ty... to ja.

W każdym razie... spotkaliśmy się.

W profesjonalnym środowisku Puff Digital, po raz pierwszy poznałem Jake'a podczas telekonferencji z nim, Benem Rispinem i Markiem Petchem, kiedy dyskutowaliśmy o tym, jak najlepiej zintegrować niezwykły i niedorzeczny (niekoniecznie w tej kolejności) kanał Twitcha "Press 'X' To Get High" Jake'a z ekosystemem Higher Mentality.

Prawdopodobnie byłem zrzędliwy i zdystansowany podczas rozmowy, skupiając się głównie na tym, co ta integracja oznaczałaby dla mojego obciążenia pracą. Nie zdawałem sobie wtedy nawet sprawy, że "Jake" na rozmowie to ten sam "Jake" z fajnego zespołu, z którym wcześniej grałem.

Cholera, czasami jestem kutasem.

Przepraszam, Jake.

Minęło trochę czasu, nabyliśmy Bong Mansion i zostałem poinformowany, że kolesie z "Press 'X' To Get High" zamierzają się tam wprowadzić, aby urządzić swoje studio. Byłem podekscytowany, że w końcu "spotkam" gang i ich poznam.

Oto był tam ten sam chudy, długowłosy, brodaty dżentelmen, którego poznałem w ciemnych, spoconych barach, podczas gdy nasze rockandrollowe zespoły robiły to, co robią rockandrollowe zespoły. Rozpoznaliśmy się natychmiast i uściskaliśmy.

Tak czule...tak prawdziwie.

Byliśmy teraz współlokatorami i mieliśmy spędzać ze sobą dużo czasu, więc porzuciłem swoje bariery i skupiłem się na rzadkiej przyjemności poznawania nowego przyjaciela.

Jake...jest...rad!

Powiedziałam to!

Co?

On jest super!

Facet spędza mnóstwo czasu w rezydencji. Poza produkowaniem treści dla kanału Twitch "Press 'X' To Get High", jest wszędzie... pisze muzykę, produkuje teledyski, treści zza kulis, przechwytuje szczere momenty, wymyśla niesamowite pomysły, wita ludzi i po prostu wnosi niesamowitą pozytywną atmosferę do całego miejsca.

Jake jest wołem roboczym i jednym z najbardziej inteligentnych, napędzanych, introspektywnych i niesamowitych ludzi jakich kiedykolwiek spotkałem.

Nie spotkałem nikogo, kto spotkałby Jake'a w Bong Mansion, kto nie byłby od razu zachwycony jego charyzmą i sympatią.

Jego obecność na miejscu sprawiła, że każdy z moich dni był o wiele przyjemniejszy - a to dużo powiedziane, bo możliwość pracy i doświadczenia w Bong Mansion była ważnym wydarzeniem zarówno w moim życiu zawodowym, jak i osobistym.

Jestem wielkim fanem Jake'a Reimera i uważam się za szczęściarza, że mogłem się przed nim otworzyć.

Więc...tak...pieprzyć to...Jake jest zdecydowanie wyjątkowym i interesującym człowiekiem. Ten człowiek to Goose Skull...oryginał Bong Mansion. Kocham go i jestem niesamowicie podekscytowany, że spędzę z nim więcej dni tutaj w Bong Mansion.

I za to, Jake, nie jest mi przykro.

Nawet w najmniejszym stopniu.

Poprzedni odcinek: Bong Mansion - Odcinek 01: Co to jest Bong Mansion?

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

15 stycznia 2022 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<