Chris Brown i The Game zostali przyłapani na paleniu trawki w telewizji na żywo!

21 lutego 2022 Baza wiedzy

'Trawka jest legalna lol!' The Game wyśmiewa nagranie, na którym Chris Brown 'podaje mu papierosa z marihuaną'.

Jako, że legalizacja marihuany jest najgorętszym tematem, konsumpcja marihuany staje się o wiele mniejszym tabu niż kiedyś. Celebryci, sportowcy, politycy, a nawet policja stają się coraz bardziej otwarci na temat używania tej rośliny w przeszłości i obecnie. Trawka stała się tak powszechna, że ludzie są nawet skłonni do palenia w miejscach publicznych.

Na przykład w Sylwestra, kiedy reporter CNN palił trawkę w krajowej telewizji. Cóż, inny incydent miał miejsce podczas All-Star weekend. Chris Brown i The Game palili trawkę w telewizji na żywo. I to była wielka sprawa!

Palenie na widoku

Brown wyglądał na zadowolonego, ponieważ był w relacji człowiek-na-man z Lil' Dicky. via Daily Mail

Chris Brown został zauważony na ławce podczas Celebrity All-Star Game w L.A. w zeszły piątek. Wyglądało na to, że podawał coś The Game'owi, który był blisko niego. The Game chwycił ją palcem wskazującym i kciukiem. Dla każdego palacza trawki jest to znak rozpoznawczy. Następnie, The Game włożył przedmiot do ust i wdychał.

Nie musimy chyba wyjaśniać, co się działo. Ta dwójka zdecydowanie paliła trawkę.

Chris Brown i The Game palą trawkę w telewizji na żywo

Chociaż żaden z artystów nie potwierdził ani nie zaprzeczył, że palił podczas konkursu dla celebrytów, jest całkiem jasne, że palili na widoku. Jednak raper The Game - który ma własną markę marihuany i jest właścicielem punktu sprzedaży marihuany - wyśmiał nagranie, podkreślając, że:

'weed is legal lol'.

A dzięki temu, że Kalifornia zalegalizowała rekreacyjną trawkę 1 stycznia, ten czyn nie jest już tak niedopuszczalny jak kiedyś. Palenie trawki w miejscach publicznych nadal pozostaje nielegalne. Jednak można założyć, że dwóm gwiazdom z pewnością ujdzie to na sucho. Nie wspominając o tym, że według jednego z byłych graczy NBA, większość graczy w lidze pali trawkę regularnie. Może nie są to gracze NBA lub pacjenci medyczni, ale zioło z pewnością stało się dużą częścią uroczystości All-Star Weekend.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

21 lutego 2022 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<