DIY Pudełko na przechowywanie - Historia o przechowywaniu

26 stycznia 2022 Baza wiedzy

A Stash Story: DIY Stash Box

"Dlaczego zdecydowałam się zrobić pudełko na przechowywanie DIY? Cóż, wiem, że jest wiele fajnych pudełek na rynku w tych dniach, ale ja po prostu nie jestem w stanie wydać pieniędzy na jeden. Jestem spłukanym studentem community college z książkami i tostami z awokado do kupienia.

Dlatego zdecydowałam się na DIY stash box. Nie jestem super poręczna w tym sensie, że nikt nie krzyczy "ASK BRAD!", kiedy coś się zepsuło w domu i wymaga naprawy. Ale powiem Wam, że to, czego brakuje mi w poręczności, nadrabiam kreatywnością i determinacją, a przynajmniej tak twierdzi moja mama...

Mówiąc o mojej mamie, to właśnie ona jest powodem, dla którego muszę zbudować sobie pudełko na zapas, które na zawsze pozostanie w trybie incognito.

Pomyślałem sobie - co jest takiego w moim pokoju, czego moja mama nie tylko nie rozumie, ale czego nigdy nie miała i nigdy nie będzie miała potrzeby dotykać, używać czy nawet na to patrzeć. Ten zaszczyt należy do mojego Xboxa. Ona nigdy nie interesowała się moimi grami wideo i zakładam, że to się nigdy nie zmieni. Ona nigdy nie będzie wiedziała o moim super incognito DIY pudełku na schowki!

"Stashbox 360"

Krok 1 - Znajdź materiały potrzebne do mojego DIY stash box, który nigdy nie sprawi, że mama będzie podejrzliwa - Sprawdź

Po dniach bicia się z myślami o tym, czego użyć do mojego DIY stash boxa, zdałam sobie sprawę, że cały czas miałam to pod nosem.

Krok 2 - Jak sprawię, że to zadziała?

Okej super, zamierzam użyć pustego pudełka po Xboxie do przechowywania mojego zielska. Ale czekaj, czy to nie będzie za cienkie? (oczywiście, że było za cienkie). Zdecydowałem, że będę potrzebował 2, jeśli nie 3 lub 4 pudełek, aby ułożyć jedno na drugim. Zainspirowany cytatem, który usłyszałem w pewnym starym filmie, nadszedł czas, aby pójść na całość lub do domu. 4 pudełka? Nie ma problemu. DIY stash box zaczyna się teraz układać w całość.

Krok 3 - Wytnij i pozbądź się frontów i tyłów dwóch z gier.

To samo dotyczyło tyłu innej i przodu ostatniej. To jest trudniejsze i trochę bardziej niebezpieczne niż myślałem, że będzie. Sugerowałbym użycie ostrego, ale bezpiecznego noża i robienie tego bardzo ostrożnie. Ja skaleczyłem się plastikiem tylko raz, ale mogło to być z łatwością kilkanaście razy. Na wypadek gdybyście nigdy nie skaleczyli się plastikową krawędzią, wyobraźcie sobie przecięcie papieru na sterydach.

Właściwie, bardziej jak cięcie papieru x 1000.

Krok 4 - Sklejenie pudełek i gotowe (choć nie do końca...)

Trudno było skleić pudełka idealnie razem, więc skończyło się na tym, że były nierówne w układaniu... co w efekcie sprawiło, że to DIY pudełko na schowki było jeszcze bardziej niesamowite. Moje rzeczy to zazwyczaj bałagan i dotyczy to również moich gier. Nigdy nie są ułożone idealnie równo, więc mając je sklejone w ten sposób na pewno przyciągnęłyby niechcianą uwagę. Czasami rzeczy po prostu się udają i jesteś jak "wow, życie jest fajne czasami!". Przepraszam, że jestem trochę/dużo na haju w tej chwili.

Stash (X)Box - Mama nigdy się nie dowie

Ostatnim krokiem do ukończenia mojego DIY stash boxa było upewnienie się, że nie ma żadnych poszarpanych plastikowych krawędzi, o które niechybnie bym się skaleczyła. Użyłam taśmy klejącej i choć nie wygląda to zbyt świeżo, to spełnia swoje zadanie. Przyznanie się: do zeszłego roku myślałem, że to taśma z kaczek. Jakby taśma zrobiona z kaczek. Wystarczyło moje pierwsze doświadczenie z paleniem Blue Dream, żebym sam na to wpadł. Dobre czasy!"

Większość entuzjastów marihuany ma w swoim życiu specjalny pojemnik, taki jak ta skrytka z zamkiem! Jest to pojemnik, w którym przechowuje się wiele rzeczy bliskich i drogich ich sercu. Papierosy, młynki, filtry i wiele więcej. Skrzynka

może wiele powiedzieć o jej właścicielu. Czy jest duże? Małe? Brudny? Czysta? Uporządkowane? A może niechlujny? A co z historią, która się za tym kryje?

W Stash Story

staramy się ujawnić osobiste akcenty związane z wyborem miejsca do przechowywania ziół. Twoja skrytka może być prezentem, odkryciem lub objawieniem. Ale my chcemy to zobaczyć!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

26 stycznia 2022 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<