Earthly Body Bezsiarczanowy szampon, odżywka, olej z nasion konopi do włosów

2 lutego 2022 Baza wiedzy

Twoje włosy robią dla Ciebie bardzo wiele, zrób coś dla swoich włosów i używaj roztworu bez siarczanów.

Earthly Body wierzy w używanie tylko najczystszych, najbardziej naturalnych składników. To dlatego wszystkie nasze produkty są wolne od siarczanów... To prawda! Mamy szampon bez siarczanów! Siarczany to substancje chemiczne znajdujące się w większości mydeł, szamponów i innych produktów higienicznych, które powodują, że wytwarzają one nadmierną ilość piany i bąbelków. Te substancje chemiczne nie tylko nie oczyszczają włosów, ale także wysuszają skórę głowy i z czasem ją uszkadzają. Może to przyczynić się do powstania suchych, łuszczących się włosów lub zbytniego przetłuszczania się skóry głowy, aby zrekompensować naturalne oleje, których się pozbyłaś. Właśnie dlatego Earthy Body wierzy w uzdrawiającą moc oleju z nasion konopi do włosów i szamponów bez siarczanów.

Earthly Body wierzy w stworzenie bardziej zdrowego rozwiązania, które nie pozbawia skóry głowy jej naturalnych olejków. Dlatego właśnie szampon bez siarczanów Earth Body wykorzystuje oczyszczającą moc oleju z nasion konopi do włosów. Jest to sprawdzone, zdrowe podejście do pielęgnacji włosów, które skupia się na wzmacnianiu Twoich naturalnych włosów, a nie na ich niszczeniu i stwarzaniu kolejnych problemów. Czy masz puszące się włosy, proste włosy, kręcone włosy, falowane włosy lub jakikolwiek rodzaj włosów pod słońcem, Earthy body szampon bez siarczanów da Ci najczystszą, najświeższą, najbardziej naturalną wersję swoich włosów.

Earthly Body Tea Tree Oil Conditioner

Szukasz bardziej naturalny zdrowy sposób, aby pozostawić włosy jedwabiście gładkie i pachnące jak magia? Nie szukaj dalej niż Earthly Body Conditioner, idealny towarzysz Earthly Body Sulfate Free Shampoo. Po raz kolejny nie znajdziesz tu szkodliwych siarczanów, tylko najlepsze, najbardziej pielęgnujące składniki dla Twojego bardziej naturalnego podejścia do "włosów". To wolne od siarczanów podejście do szamponu i odżywki zaczyna się od wzbogacającej mocy oleju z nasion konopi.

Odżywka do ciała Earthly Body zaczyna się od dwóch olejków o niezrównanej mocy uzdrawiania włosów, olejku z drzewa herbacianego i olejku z nasion konopi do włosów. Odżywka Earthly Body jest następnie wzbogacona botanicznie, dzięki czemu Twoje włosy stają się jedwabiste i miękkie jak nigdy dotąd. Uzyskaj gładsze włosy w bardziej naturalny sposób.

Earthly Body Miracle Oil With Hemp Seed Oil For Hair

Bezsiarczanowy szampon i odżywka są zszywkami w każdej rutynie pielęgnacji włosów. Ale co powiesz na najnowszy niezbędnik dla Twojego "hairapy" skrzynki narzędziowej, Earthly Body Miracle Oil! Ten olejek będzie cudem dla Twoich włosów, odżywiając je składnikami odżywczymi, których potrzebują. Olejek może być stosowany do golenia, skórek, terapii skórnych, woskowania, a co najważniejsze do włosów! Olejek jest niezbędny, jeśli chcesz, aby Twoje włosy i skóra stały się jedwabiście gładkie i promienne. Olejek ma uspokajający, terapeutyczny efekt po zastosowaniu i sprawi, że poczujesz się jakbyś przyniosła do domu spa w małej buteleczce.

Formuła Earthly Body Miracle Oil zaczyna się od najbardziej niezbędnych składników odżywczych i zawiera 8 różnych naturalnych olejków. Należą do nich olej z awokado, olej z nasion konopi do włosów oraz witamina E. Wszystkie te składniki okazały się niezbędne do uzyskania gładszych, bardziej miękkich i pięknych włosów i skóry.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

2 lutego 2022 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<