Malowanie musztardowych chmur z cyckiem Rossa

3 lutego 2022 Baza wiedzy

Usiądź, zrób sobie przerwę. Maluj musztardowe chmury z Boobem Rossem, remiksem Boba Rossa, który się upiekł.

Kiedy połączysz radość malowania i błogość cycków, otrzymasz podniecające doświadczenie nauki na kamerze z udziałem jedynej w swoim rodzaju Boob Ross. Możecie przestać mrużyć oczy i zastanawiać się, bo dobrze przeczytaliście. Boob Ross to jej imię, a naćpanie się do malowania arcydzieł to jej gra.

Oto remix Boba Rossa, na który wszyscy czekali, a który jest dostępny tylko na HigherMentality.com.

Kim jest Boob Ross?

Boob Ross (Sasha) to rosyjsko-kanadyjska artystka i osobowość ekranowa znana z tutoriali malarskich. Jej program, "Painting with Boob Ross", jest jak remiks Boba Rossa, tylko z trawką, winem i szerszymi uśmiechami. Na Instagramie posługuje się pseudonimem Sashaforfucksake, a na Etsy prowadzi sklep "Peculiar Art", w którym sprzedaje swoje obrazy i prace.

Na Youtube opisuje siebie jako:

"po prostu kobieta próbująca malować".

Możesz sprawdzić jej dzieła sztuki tutaj.

Zagubieni w chmurach

"Czy udało nam się ustalić, co malujemy? Malujemy coś wysokiego, coś duchowego i coś wzniosłego... chmury!".

Jedno spojrzenie przez okno w przeważnie słoneczny dzień w Vancouver i Boob Ross miała swój obraz wszystko rozgryzione. Cóż, na tyle, na ile to możliwe dla tej wolnej artystki, której umysł spoczywa wygodnie w chmurach.

Ona ma nóż!

W tym odcinku Malowania z Boobem Rossem zobaczymy, jak wygląda z bronią w ręku. Uwaga dla siebie: nie zadzieraj z Boob Ross. Jak się okazuje, nóż był tylko narzędziem potrzebnym do zrobienia sobie świeżej palety.

"Jak zwykle weź swoją paletę, a jeśli jej nie masz.... zrób ją - Jeśli nie masz palety, po prostu weź nóż i wytnij kawałek kartonu!".

Niezbędne narzędzie czy nie, ona nie jest kimś, kogo chcesz spotkać w ciemnej uliczce po północy. Nie dlatego, że cię zadźga, ale dlatego, że w końcu przekona cię do malowania do białego rana i spóźnisz się do pracy. No i proszę, powiedzieliśmy to. Boob Ross jest typem dziewczyny, która sprawi, że spóźnisz się do pracy.

Gimme a Break, Break Me Off a piece of that... Chicken Wing?

"Upewnij się, że zrobisz sobie przerwę!"

I tak po prostu, skrzydełko z kurczaka pojawia się i szybko znika w otchłani ust Boob Ross. Witaj i żegnaj, drogi skrzydełku.

Skrzydło i okruchy twarzy poszły na dobre (głównie), pani Ross wraca do chmur. Do tej pory możemy założyć, że pali ona jakiegoś fajnego pączka BC.

Skrzydła odeszły, zjedzmy chmury?

"OOOOH! Zobaczcie ten zachód słońca! Jeśli to nie krzyczy niebo z watą cukrową... to jesteś głuchy."

Uh oh, ona widzi tam watę cukrową. Obraz staje się teraz... jedzeniem? Ona na pewno zje ten obraz!

"Spójrz, jakie piękne są te kolory! Nie wiem, czy jestem na haju, czy chcę go polizać!"

Yup, ona na pewno go zje. To jest BC bud for ya!

A Rainbow In The Clouds

Jak zawsze, Boob Ross okazuje się być tęczą w naszych chmurach. Sprawdź to w Muzeum Sztuk Pięknych w Montrealu w 2019 roku.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

3 lutego 2022 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<