Najlepsze vaporizery na suche zioło w 2019 roku

19 grudnia 2021 Baza wiedzy

Najlepsze vaporizery do suchego zioła powinny być nie tylko łatwe w użyciu, ale także powinny uwalniać wysokiej jakości opary. Urządzenie powinno również uwzględniać Twoje bezpieczeństwo, ponieważ istnieje zwiększona infiltracja substandardowych vaporizerów.

Zanim spojrzymy na najlepsze vaporizery w 2019 r., ważne jest, abyśmy zrozumieli różnicę między vapes i vaporizers. Vape długopisy są przenośnymi vaporizerami, ale mają mniejszy rozmiar. Są one również podobne do pióra w swojej konstrukcji. Możemy powiedzieć, że vapes są rodzajem przenośnych vaporizers. Istnieją również stacjonarne vaporizery na suche zioło, które są stałe.

Oto kilka z najlepszych przenośnych vaporizerów do suchego zioła na 2019 rok.

  • DaVinci IQ

Jeśli chcesz vape'ować w stylu, DaVinci IQ jest dla Ciebie. Urządzenie jest smukłe i małe, aby uczynić je przenośnym i łatwym w użyciu. DaVinci IQ wykorzystuje cyrkonowe elementy, aby uwalniać wysokiej jakości i smaczną parę. Urządzenie posiada system regulacji temperatury Smart PathTM, który sprawia, że opary są chłodne, nawet jeśli urządzenie może być gorące po dłuższym czasie użytkowania.

DaVinci IQ posiada wymienną baterię, która wystarcza nawet na 3 godziny użytkowania. Ustnik jest odpowiedniej wielkości i pomaga uzyskać najczystszą parę. Jest to urządzenie premium, kosztujące około 275 dolarów, ale warte swojej ceny ze względu na swoje funkcje. Jednak łatwo jest stracić niektóre części, takie jak piłka przymocowana do drzwi piekarnika. Ponadto, urządzenie wymaga częstej konserwacji, ponieważ jest podatny na plamy.

  • Arizer Solo II

Arizer to jeden z najlepszych tanich vaporizerów ziołowych na rynku. Urządzenie kosztuje nieco ponad 100 dolarów i posiada pełną szklaną ścieżkę waporyzacji, która wytwarza wysokiej jakości opary. Arizer Solo II jest również wytrzymały dzięki aluminiowej obudowie. Zdejmowana nasadka sprawia, że czyszczenie urządzenia jest łatwe i skuteczne.

Arizer Solo II potrzebuje około 2 minut, aby się odpowiednio rozgrzać. Bateria litowa o pojemności 2200mAH wystarcza na około 3 godziny pracy. W dostosowaniu waporyzacji do własnych preferencji pomaga również 7 ustawień regulacji temperatury. Jednym minusem Arizer Solo II jest to, że otwory w dolnej części szklanki nie pozwalają na uzyskanie drobnego mielenia, ponieważ są duże.

  • MIGHTY

Jak sama nazwa wskazuje, jest to potężne urządzenie. Choć MIGHTY nie jest łatwo kieszonkowy, to bez problemu zmieści się w plecaku czy torebce. Urządzenie posiada precyzyjną kontrolę temperatury poprzez przyciski plus i minus. MIGHTY może pomieścić do 0,3 grama drobnego ziela i może pozostać wydajny do 8 zaciągnięć.

Urządzenie posiada długotrwałą baterię, która pozwala na użytkowanie nawet podczas ładowania. System wspomagania napełniania sprawia, że ładowanie i rozładowywanie zioła jest super proste i przyjazne dla początkujących użytkowników. Po prostu włącz MIGHTY i w ciągu minuty jesteś gotowy do zaciągania się. Cena jest nieco wysoka w porównaniu do pierwszych dwóch urządzeń na naszej liście i wynosi około 350 dolarów.

  • PAX 3

Urządzenie doskonale nadaje się do palenia zarówno suchego ziela jak i koncentratów. Stylowe i przenośne, urządzenie PAX 3 posiada 3 przyciski ustawienia temperatury, które pomogą Ci wybrać preferowany tryb. Czas nagrzewania urządzenia wynosi mniej niż pół minuty. Aplikacja mobilna pomaga osiągnąć precyzyjne wrażenia z palenia dzięki indywidualnym ustawieniom i monitorowaniu urządzenia.

Urządzenie jest idealne do aktywności na świeżym powietrzu, ponieważ jest dyskretne i łatwe do przenoszenia. Należy opróżnić urządzenie i wyczyścić PAX 3 po każdym użyciu, aby uniknąć nieświeżego zapachu. Urządzenie jest również podatne na przegrzanie w dłuższym okresie użytkowania. Cena wynosi około 250 dolarów za kompletny zestaw z przegródkami na suche zioło i ekstrakt.

  • Arizer ArGO

Arizer ArGO jest jednym z najlepszych przenośnych vaporizers poniżej 200 dolarów. Urządzenie posiada szklaną, nierdzewną i ceramiczną ścieżkę pary, która utrzymuje jakość zaciągnięcia. Arizer ArGO jest również niewielki i łatwo go ukryć i schować do kieszeni. Podobnie jak inne vaporizery Arizer, urządzenie to posiada precyzyjne sterowanie, które umożliwia dostosowanie ustawień do własnych preferencji. Możesz również zdecydować się na wyświetlanie temperatury w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza.

Otwarty przepływ powietrza i około minutowy czas nagrzewania gwarantują, że będziesz cieszyć się każdym uderzeniem. Arizer ArGO jest nie tylko kompaktowy, ale również wyposażony w wymienne baterie, które zapewniają długi czas palenia, jeśli posiadasz kilka baterii. Krótka droga oparów może prowadzić do nagrzewania się fajki, jeśli nie jest ona czyszczona.

  • Firefly 2+

To urządzenie posiada wiele zaawansowanych technicznie funkcji, które sprawiają, że jest ono ulubieńcem wielu miłośników vape. Strona Firefly 2+ posiada opcję zarówno suchego zioła, jak i ekstraktu z konopi. Urządzenie posiada aplikację, która pomaga cieszyć się precyzyjną i dostosowaną do potrzeb użytkownika kontrolą temperatury za pomocą jednego dotknięcia. System grzewczy Dynamic Convection gwarantuje wysokiej jakości zaciąganie i wspaniały smak. Urządzenie posiada szybki czas nagrzewania poniżej 10 sekund dzięki zaawansowanemu systemowi Dynamic Convection.

Firefly 2+ jest ulepszoną wersją Firefly 2 i ma lepszą żywotność baterii niż jego poprzednik. Urządzenie wymaga regularnego czyszczenia, aby zachować świeżość każdego zaciągnięcia. Należy również rozważyć mieszanie suszu, aby uzyskać równomierne zaciąganie. Firefly 2+ łatwo mieści się w kieszeni, a fajka produkuje najlepszej jakości opary. Jej cena wynosi około 250$, co jest ceną okazyjną w stosunku do poprzednika.

  • CRAFTY Vaporizer

Jeśli chcesz coś eleganckiego z wysokiej jakości oparów, to CRAFTY vaporizer nie jest hazardem. Producent, firma Storz & Bickel znana jest również z MIGHTY i VOLCANO, które również są uznanymi urządzeniami. To, co wyróżnia CRAFTY na tle innych, to rozmiar, który można łatwo ukryć.

Do urządzenia dołączona jest aplikacja, która ułatwia kontrolowanie temperatury. Możesz również odpowiednio dostosować ustawienia powiadomień w CRAFTY. Ulepszona żywotność baterii daje również kilka więcej rysunków, zanim trzeba ponownie naładować. Urządzenie sprzedaje się za nieco mniej niż 300 dolarów, ale warte swojej ceny z jego licznych funkcji dostosowywania.

Tutaj masz top przenośny vaporizer suchego zioła lista i można wybrać to, co pasuje do Twojego budżetu. Rozmiar urządzenia jest również istotne w zależności od tego, jak ukryte lub kieszeni chcesz urządzenie być. Ale jeśli chodzi o jakość pary i czas nagrzewania, to są to najlepsze vaporizery do suchego zioła w 2019 r..

0 0 głosowanie Artykuł Ocena Powiązane tematy: Dalej

Hakuna Supply - Zabierz swoje zmartwienia

Nie przegap

Czy można palić haszysz bez fajki lub bonga?

Stephen Ngunya

19 grudnia 2021 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<