Odmiana marihuany tygodnia: Moon Rock

17 lutego 2022 Baza wiedzy

Przegląd Moon Rock

Kamień księżycowy jest jak kawior z konopi. Jest to estetyczna kulka radości, którą można się cieszyć na wiele sposobów. Tworzy się ją z najlepszych pąków konopi. Historycznie, szczep Girl Scout Cookies został wykorzystany, aby uchwycić pełną esencję szczepu. Jednakże, każdy kwiat AAA spełni swoje zadanie.

Aby wyprodukować Moon Rocks, pąki marihuany są zanurzane w oleju haszyszowym i posypywane kiefem. Proces ten wzmacnia działanie Moon Rock, dając jej poziom THC około 21-26%, co czyni ją zbyt mocną dla niedoświadczonych użytkowników. Jeśli jeszcze nie masz apetytu, poczekaj aż przejdziemy do zdjęć. Innowacja została stworzona przez rapera i biznesmena Kurupta, dawniej tha Dogg Pound, wraz z kolegą raperem Dr. Zodiakiem.

Moon Rock Godne uwagi efekty

  • Podniesiony na duchu
  • Euforyczny
  • Odprężony
  • Energetyczny
  • Skoncentrowany

Haj z Moon Rock uderza natychmiast po zaciągnięciu się. Mózgowe pobudzenie jest natychmiastowe, a euforia i zamglenie ustępują, pozostawiając całkowicie gęsty i intensywny haj. Palenie moon rocka pozostawi cię całkowicie zrelaksowanym, gdy będziesz się ślizgał po kanapie i łagodnym uspokojeniu.

Mocno uderza w głowę, wywołując pęd mózgowy, który wprowadza umysł w mglistą błogość, a następnie pozostawia całkowicie upalony umysł i ciało. Będziesz całkowicie zrelaksowany, ale całkowicie euforyczny, jak poślizgnąć się w ciężkim couch-lock i uspokojenie, które mogą łatwo spowodować użytkowników, aby wpaść w głęboki i spokojny sen.

Godne uwagi smaki i aromaty

W zależności od użytego szczepu, użytego oleju haszyszowego i rodzaju kryształu kiefu, w którym zanurzone są bryłki, smaki moon-rocks różnią się znacznie w zależności od źródła pochodzenia. Można jednak oczekiwać ostrego aromatu od prawie każdej wersji tego produktu. Ta odmiana moon rock ma unikalny smak ziemistego, orzechowego haszyszu z subtelną słodyczą oleju haszyszowego.

Moon Rocks może pomóc w

  • utrata apetytu
  • bezsenność
  • przewlekły ból
  • skurcze mięśni
  • skurcze

Ze względu na silne działanie i niesamowicie wysoki poziom THC, Moon Rock jest idealny do leczenia bezsenności, utraty apetytu, chronicznego bólu, skurczów mięśni i skurczów. Aromat jest zaskakująco łagodny, z pikantnym, wilgotnym wydźwiękiem, podkreślonym przez słodki, ziemisty smak. Pąki Moon Rock są okrągłe i grudkowate, pokryte jasnym kiefem i ociekające olejkiem haszyszowym.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

17 lutego 2022 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<