Zabawny Freestyle Raps na Livestream z artystą Hip-Hop 'Ellevan'

28 stycznia 2022 Baza wiedzy

Szukasz zabawnych freestyle raps? Ellevan daje Ci powód, aby w każdy wtorek o 18:30 EST wejść na stronę HM na Facebooku!

Ellevan Freestyle Livestream. Najgorętsza rzecz, która pojawiła się w sieci od czasu krojonego chleba i najlepsze miejsce do znalezienia zabawnych freestyle'owych rapów.

Mówiąc wprost, Ellevan jest uważany za jednego z najbardziej dynamicznych kanadyjskich artystów freestyle'owych. Śpiewa, rapuje i tworzy własne piosenki z powietrza. W każdy wtorek daje publiczności HigherMentality niestandardowy show, integrując komentarze z Livestream z jego dowcipnym rytmem i poezją.

Nie zapominajmy, że ten program jest przyjazny dla 420 osób, a nasz człowiek Ellevan zazwyczaj puszcza iskry, aby pobudzić soki twórcze. Jego przesłanie jest jasne: przyjdź, zrelaksuj się i pozwól, aby mistrz słowa poprowadził Cię przez wtorkowy wieczór.

To jak podróż na magicznym dywanie bez przypalania dywanu.

Oto kilka najzabawniejszych i skłaniających do refleksji tekstów z jego streamu na żywo z 26 czerwca.

Zabawne Freestyle Rapy na Livestreamie z Ellevanem

Wszystko co Ellevan rapuje w programie to freestyle. Może przygotować kilka linijek wcześniej, ale nie ma absolutnie żadnego czytania. Wyznaczyliśmy ścisłą zasadę: żadnych 'writtenów'! W ten sposób zachęcamy publiczność i widzów do wrzucania słów, zwrotów i pomysłów do sekcji komentarzy, aby Ellevan mógł je włączyć do swoich rymów. Stajesz się częścią przedstawienia! A Ellevan tworzy bardziej organiczne i zabawne freestyle raps.

Jak zawsze, Ellevan rozpoczyna występ z pozytywnym nastawieniem i ogniem. Płomienie i skupienie. Mała degustacja, aby rozbudzić nasze pomysły, i wystarczająco dużo, aby wzbudzić zainteresowanie publiczności.

"Suns out? Więc broń na zewnątrz.

jeden w górę, potem jeden w dół.

jak Ellevan teraz, przed czym uciekasz.

O czym ty mówisz, tak myślę.

Cofnij się,

jak pod przykrywką zabójczej broni.

Nigdy nie ustępuje. Sprawdzimy to."

- 0:17 - 0:30 (powyższe wideo)

Po tym jak został wyrzucony z aplikacji Facebook z powodu problemów technicznych, Ellevan poszedł po szklankę wody. Wrócił odświeżony i jak zawsze gotowy do tworzenia historii hip-hopu.

"Hi guys welcome to the freestyle show / lets get some water no ice but it still coooooolddd".

Zresetował swój obiektyw fisheye i jak prawdziwy showman, kontynuował.

"All up in the fisheye.

O cholera, kto jest gotowy do rapowania...? Ten gość.

i kontynuował rapowanie kilku kreatywnych linijek. Szczególnie doceniłem użycie słów "blues" i "green" jako podwójnego znaczenia.

I'm here up on this beat

gdzie czujesz bluesa, czujesz zieleń"

Stream nadal był procesem, z Facebookiem dającym naszemu człowiekowi Ellevanowi kilka poważnych problemów. To doprowadziło go do riffowania kilku linijek skierowanych do giganta technologicznego.

I just got pushed off / with this fucking app dog / I don't know, what we're fin to rap off or about / when it cuts in and out / every five minutes / I'm just joking with it / I'll play with it / I'll stay up in it

Ellevan jest mistrzem słowa i wplata w swoje rapy elementy i historie ze swojego życia. Jeśli ich nie wyłapiesz, na pewno Cię ominą. W tym kolejnym wersie, rzuca linijkę o pościgu za swoją znaczącą drugą Winnie.

I'm laying it on / taking in on / put my arm around Winnie from Boston Pizza / said I'm taking this blonde / taking it right or wrong

Wraz z ciemnością w strumieniu, przyszła ciemność w wibracjach. Ellevan przesunął niektóre z pomysłów, aby włączyć niektóre z jego własnych zmagań i refleksji psychicznych. Mówi,

"But I am kinda crazy like Mozart eh / and you know I do mostly art / all of art - green and round / olive charts / what you talking about ima take all those charts / but this is like the hardest part"

Dalej mówi,

"To frustracja, więc jestem cierpliwy i czekam, uderzam w stoły, jakbym czekał".

i wtedy,

Spoglądam na siebie w lustrze / jestem potknięty przez moje odbicie jest jasne / gorzki łyk ginu / jestem po prostu próbując próbując kontrolować em

O Ellevan

Ellevan, lokalnie uwielbiany i znany na całym świecie za swoje umiejętności freestyle'owe i producenckie. Evan Ellevan rozpoczął pracę w przemyśle rozrywkowym w wieku 16 lat. W wieku 20 lat spełnił swoje marzenie o występach stand up w znanym na całym świecie Comedy Story. W wieku 22 lat Ellevan przeniósł się do Toronto, aby związać swoją przyszłość z muzyką.

Po zdobyciu lokalnej sławy na torontońskiej scenie muzycznej, postanowił przenieść się na ulice. Tutaj narodził się jego bezbłędny freestyle i rozwinął swoje umiejętności pisania piosenek, współtworząc je dla niektórych z najgorętszych i największych nazwisk miasta.

W Los Angeles rozkwitły przyjaźnie z twórcami światowej klasy. Teraz Ellevan bije rekordy świata, publikując każdego dnia w tym roku piosenkę i teledysk. Współpracuje również z kilkoma dużymi markami jako twórca treści.

Śledź jego podróż na @EllevanMusic.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

28 stycznia 2022 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<