Ranking nasion marihuany 2018

17 września 2018 Rankingi

Aktualnie w ofercie rynkowej znajduje się tysiąc różnych odmian rośliny konopie, a do tego pojawiają się jej coraz to nowsze rodzaje. Pojawia się więc pytanie, które z nich wybrać, aby były najlepsze? Osoba, która ma zamiar zaopatrzyć się w te nasiona, nie ma już pojęcia co będzie dla niej odpowiednie a co nie. Poniższa lista została stworzona w celu ułatwienia tego zadania.

Mamy wielką nadzieję, że z naszą pomocą uda Ci się wreszcie kupić najlepsze dla Ciebie nasiona konopi. Wiemy, że jest ich niezliczona ilość. Duży wpływ mają na to liczni przedsiębiorcy, którzy niezależnie (a czasem wprost przeciwnie) od siebie produkują coraz to nowsze odmiany. W trosce o klientów stworzyliśmy tę listę. Dzięki nam Twoje kolekcjonowanie będzie łatwiejsze.

 

♦ Ranking Nasion Marihuany 2018 ♦

Top1


Blackberry Kush
 

Stanowi to połączenie Kush w ciemnym kolorze wraz z Blueberry. Indica charakteryzuje się owocowym i świeżym smakiem, a jej działanie jest intensywne. W niektórych okazach, gdzie dominują borówki smak jest słodszy co daje niesamowite połączenie z ziemistym działaniem Kush.

Nasiona kupisz: PRZECHODZĘ

Top2


Easy Plant w wersji XXL z serii Automatic

Korzystają z niej zwłaszcza osoby początkujące, ale zdarza się to też profesjonalistom.

Nasiona kupisz: PRZECHODZĘ

Top3


Ak47

Jest to poprawiona wersja Akseeds. dowodem na jej jakość może być szczególnie jej wysoka sprzedaż.

Nasiona kupisz: PRZECHODZĘ

4


Auto Mazar Feminizowane
 

Jest to pierworodne dziecko tego rodzaju przedsiębiorstwa Dutch Passion. Określa się go mianem pierwszego, który podniósł poprzeczkę dla autofloweringowanych konopi.

Nasiona kupisz: PRZECHODZĘ

5


Feminizowane Northern Light z serii Automatic
 

Za produkcję tych nasion odpowiada Royal Queen Seeds. Uważa się go za klasyk wśród dostępnych rodzajów nasion marihuany. Popularność tego produktu potwierdza również wysoka sprzedaż. Godny zauważenia jest fakt, że jest ona zarazem medyczną odmianą.

Nasiona kupisz: PRZECHODZĘ

6


Amnesia Haze XL Automatic Feminizowane od Zambeza Seeds
 

Już od samego początku, naiona odnotowały wysokie zainteresowanie ze strony kolekcjonerów. Te nasiona mają już swoich stałych wielbicieli.

Nasiona kupisz: THC-THCPRZECHODZĘ

7


Snow Russian z serii Automatic Feminizowane

Dosłownie rosyjski śnieg. W pamięci wielu, na pewno zagnieździła się odporna odmiana White Russian. Opisywana wersja Snow jej po prostu jej kontynuacją.

Nasiona kupisz: THC-THCPRZECHODZĘ

8


Feminizowany Jack Herer
 

Chociaż stary, wciąż znajduje się w czołówce i nadal się go ceni pomimo wchodzenia na rynek coraz to nowszych odmian. Dodatkowo ma on medyczne właściwości.

Nasiona kupisz: PRZECHODZĘ

9


Easy Sativa
 

Uważa się, że każda osoba kolekcjonująca czyste sativy powinna je zakupić.

Nasiona kupisz: PRZECHODZĘ

10


Feminizowana White Widow w wersji XL
 

Doczekała się ona miana legendy i wciąż interesują się nią liczni kolekcjonerzy.

Nasiona kupisz: TRAWKA SEEDS PRZECHODZĘ

17 września 2018 Rankingi

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<