Ranking Seed Banków 2021

19 września 2018 Rankingi

Nasiona konopi coraz bardziej zyskują na popularności. Dzieje się tak dlatego, że posiadają one cenne właściwości, które zachęcają do hodowania tej rośliny. Poniżej ranking najlepszych sprzedawców nasion, które nazywane są super foods. Jest to najlepsza dziesiątka, która cieszy się największym zaufanie klientów oraz największą sprzedażą.

Ranking Seed Banków - Podstawa oceny

Informacje przedstawione w poniższym raningu sprzedawców zostały uzyskane dzięki przeprowadzonym ankietom wśród klientów Seed Banków. Kwestionariusz zawierał pytania, które podejmowały kwestię jakości nasion, jakości obsługi klienta, szybkość realizacji zamówienia oraz zgodności zawartości paczki z rzeczywistym zamówienie, odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki oraz ogólnego zadowolenia klienta z zakupu (na przykład gratisy, bony rabatowe itp. ).

 

♦ Ranking Seed Banków 2018 ♦

Top1


Ganja Farmer

Ranking wygrywa GANJA FARMER, który cieszy się największym zaufaniem wśród klientów, a jego sklep jest najpopularniejszy.

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

Top2


Tanie Sianie

Na drugim miejscu sprzedawca, który oferuje bardzo wysoką jakość nasion oraz bezpieczne transakcje. Klienci polecają ten sklep.

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

Top3


Nasion Bank

Trzecie miejsce należy do sklepu, który sprzedaje bardzo dobre nasiona oraz odznacza się dobry podejściem do klienta, ponieważ właśnie wysoka jakość obsługi została wskazana w ankiecie.

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

4


Afghan
 

Zawsze oryginalne nasiona, pewna, bezpieczna i szybka transakcja.

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

5


Holenderski Skun

Ten sprzedawca dla swoich klientów posiada w ofercie feminizowane nasiona konopi.

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

6


Thc-Thc
 

Sklep działa w branży od 2005 roku, cieszy się zaufaniem oraz jest polecany przez stałych klientów.

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

7


F2 Seeds

Nasiona feminizowane dobrej jakości.

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

8


Świat Konopi

Klienci chętnie korzystają z częstych promocji oraz jakościowego towaru oferowanego w tym Seed Banku.

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

9


Green Hay

Bardzo różnorodny asortyment, posiada w swojej ofercie nasiona feminizowane.

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

10


Kushaze

Ostatnie miejsce w rankingu . Klienci zawsze zadowoleni z nasion wysokiej jakości..

Odwiedź sprzedawcę: PRZECHODZĘ

 

Zwycięzca : Ganja Farmer

Ganja Farmer był najczęściej wymienianym sprzedawcom wśród osób ankietowanych. Posiada on w swoim asortymencie holenderskie nasiona konopi indyjskich, których przeznaczenie jest kolekcjonerskie. Każdy klient tego sklepu traktowany jest z uwagą i podchodzi się do niego indywidualnie. Właśnie to między innymi zaowocowało ogromną popularnością Ganja Farmera. Wysoka jakość obsługi klienta zawdzięczana jest systemowi magazynowemu, który został wprowadzony przez sklep w roku 2012. Natomiast dobre nasiona to wynik odpowiednich warunków składowania towaru . Osoby ankietowane często wymieniały wysoką jakość ziaren jako jedną z wielu zalet tego sprzedawcy. Wiadomo, że nasiona konopi są źródłem wielu witamin i minerałów, jednak odpowiednie przechowywanie wpływa na zachowanie tych wartości. Inne sklepu, które znalazły się w tym podsumowaniu również zasługują na wyróżnienie, ponieważ oferują produkty najwyższej klasy i dobrze dbają o swoich klientów .

19 września 2018 Rankingi

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<