Jak uzyskać bezpłatną kartę medycznej marihuany online w Kanadzie?

18 grudnia 2021 Baza wiedzy

Czy naprawdę mogę uzyskać bezpłatną kartę medycznej marihuany online w Kanadzie?

Krótka odpowiedź brzmi: tak.

Uzyskanie bezpłatnej karty medycznej marihuany online jest o wiele łatwiejsze niż myślisz. A to wszystko dzięki technologii.

Dwie kanadyjskie firmy współpracowały w celu stworzenia specjalistycznej aplikacji do obsługi konopi, która może przyspieszyć proces uzyskiwania medycznej marihuany w Kanadzie. Namaste Technologies i O'Cannabis współpracowały nad stworzeniem NamasteMD, aplikacji, która łączy Kanadyjczyków, którzy potrzebują medycznej marihuany, z lekarzami i praktykami opieki zdrowotnej, którzy są skłonni ją dostarczyć.

Jak mogę uzyskać darmową kartę medycznej marihuany online w Kanadzie?

Wyszukaj w Google hasło "cannabis cards online".

Proste wyszukiwanie w google przyniesie kilka platform online na temat medycznej marihuany oferują karty marihuany w ciągu zaledwie kilku minut. W tej chwili jest to najszybszy sposób na uzyskanie karty medycznej marihuany online w całej branży, ale ze względu na ilość podejrzanych i oszukańczych organizacji, trudno jest odróżnić fonię od prawdziwych klinik, które chcą pomóc.

Istnieją historie usług online, które pobierają 50$ za konsultację i nigdy nie otrzymują licencji. Dlatego też NamasteMD i ich ugruntowane kontakty z pracownikami służby zdrowia i praktykami oferują niezwykle ważną usługę. Dodają one warstwę profesjonalizmu do już podejrzanego rynku, zapewniając niektórym pacjentom wyższy poziom komfortu i bezstresową opiekę zdrowotną.

Dlaczego potrzebna jest bezpłatna karta medycznej marihuany?

W dzisiejszych czasach dostępność jest wszystkim. Przy obecnych obciążeniach w służbie zdrowia, marihuana staje się kolejną rzeczą pomijaną przez przepełniony system. Nawet otrzymanie karty medycznej marihuany lub recepty stało się trudnym zadaniem obarczonym biurokracją.

Są lekarze, są kolejki, a wszystko to działa jak bariera wejścia do branży, która naprawdę nie potrzebuje więcej piętna. Faktem jest, że jeśli chcemy, aby zwykli Kanadyjczycy zaczęli myśleć o stosowaniu leczniczej marihuany, musimy otworzyć bramy i pozwolić, aby wszystkie rozwiązania technologiczne miały szansę na poprawę świata.

To jest właśnie miejsce, w którym NamasteMD wchodzi do gry.

Jak działa NamasteMD?

Aplikacja NamasteMD zasadniczo digitalizuje i przyspiesza cały proces uzyskiwania recepty na marihuanę. Potencjalni pacjenci będą mieli dostęp do specjalistów medycznych za pomocą telefonu lub komputera.

Konsultacja odbywa się za pośrednictwem połączenia wideo z pielęgniarką, która ocenia, czy kandydat kwalifikuje się do otrzymania recepty na medyczną marihuanę.

Ci, którzy się kwalifikują, otrzymują unikalny kod recepty online. Kod ten może być zabrany do dowolnego licencjonowanego producenta, a pacjent może otrzymać swoją medyczną marihuanę. Marihuana może być odebrana osobiście lub dostarczona do drzwi odbiorcy.

W praktyce oznacza to, że cały proces leczenia medyczną marihuaną może być przeprowadzony zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu.

Jaki jest potencjał dla rynku rekreacyjnego?

Według Stefana Hosko z PuffPuffPost, NamasteMD ma potencjał, aby rozwinąć się poza rynek medyczny. Hosko podkreśla, że istnieje już wiele usług dostarczania marihuany do celów rekreacyjnych, Chrono i lifted bud dostarczają Kanadyjczykom potrzeby związane z marihuaną od wielu lat.

Hosko stwierdza,

"Jednak, podobnie jak w przypadku dyspensariatów, które obecnie rozwijają się w całej Kanadzie, strony te istnieją w czymś w rodzaju 'szarej strefy', a aplikacja do sprzedaży marihuany jest niewykorzystanym rynkiem. Ściśle rzecz biorąc, te firmy są nielegalne, ale mniej lub bardziej tolerowane przez organy ścigania."

Hosko ma nadzieję, że te przedsiębiorstwa z szarej strefy będą mogły przekształcić się w pełni regulowane i legalne firmy. Pomijając cały konflikt z Trudeau, jeśli te szare przedsiębiorstwa zostaną wpuszczone na rynek, NamasteMD będzie miało przewagę nad nimi.

Działają one w unikalnej przestrzeni, z wysokim ryzykiem, ale o wiele wyższą nagrodą.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

18 grudnia 2021 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<