Nie zaprzyjaźniony: Mroczna sieć w wysokiej rozdzielczości Przegląd filmów

21 listopada 2021 Baza wiedzy

Rob Fee daje nam towar na temat nowego filmu Unfriended: Dark Web

Tak się cieszę, że żyję. Nie jestem martwy. Nie to nie jest Mission Impossible przeglądu, zrobiliśmy to do innego dnia, tutaj nie jesteśmy w piekle. To prowadzi nas do naszego filmu w tym tygodniu, Unfriended: Dark Web. Teraz, jak tylko słyszę ciemnej sieci w tytule, myślę, że oh cool somebodies wujek usłyszał ich siostrzeniec mówi o "ciemnej sieci" i był jak coś powinniśmy umieścić w filmie. To jest sieć, ale ciemna!

To jest naprawdę dobre, to znaczy, że mi się podobało. Byłem fanem pierwszego filmu. Format jest taki, że cały film rozgrywa się na ekranie kinowym. Teraz możesz być jak "Cóż, nie chcę patrzeć na ekran komputera, przez cały dzień.

"Zgadnij co idioto! Już to robisz, właśnie to robisz".

Przepraszam, że zawracam ci głowę, ale będziemy kontynuować. To mój wielki pet peeve w filmach, kiedy nie mają rzeczywistej marki. Więc to jest jak "TWÓJ TORB" zamiast "YouTube". Albo E-tunes zamiast, jak się domyślacie, Itunes. Pierwszy film był zabawny i głupi, ale nie podobało mi się jego zakończenie.

Ten jest przerażający! Nie jest aż tak bardzo nadprzyrodzony. To jest o wiele straszniejsza rzecz, przerażający ludzie. Co przeraża mnie o wiele bardziej. Wiesz co? Zmieniam zdanie. Demony, demony są prawdopodobnie straszniejsze. Mogą po prostu przyjść i zjeść twoją duszę w każdej chwili. To jest straszniejsze niż Greg.

"Demony są najstraszniejszą rzeczą, dosłownie pochodzą z piekła."

Jeśli podobał ci się pierwszy, to oni podnoszą go o 50 poziomów. To jest naprawdę intensywne, naprawdę przerażające. Spodoba ci się. Kocham cię i kocham twojego wujka, nawet jeśli nie żyje.

Actual 'Unfriended: Dark Web' Summary

Po znalezieniu laptopa, młody człowiek idzie online, aby zagrać w grę z pięcioma dobrymi przyjaciółmi. Pokazuje im tajemniczy folder, który odtwarza niepokojące filmy z ludźmi, którzy wydają się być w niebezpieczeństwie. Następnie otrzymują anonimową wiadomość, która mówi im, że wszyscy zginą, jeśli się rozłączą lub zadzwonią na policję. Planowana noc zabawy szybko zmienia się w śmiertelnie niebezpieczną, gdy każdy z użytkowników staje się celem czegoś złowrogiego, podczas gdy pozostali bezradnie przyglądają się z przerażeniem.

Co to jest Dark Web?

Ciemna sieć to zawartość sieci World Wide Web, która istnieje w darknetach, sieciach nakładkowych, które korzystają z Internetu, ale wymagają specjalnego oprogramowania, konfiguracji lub autoryzacji, aby uzyskać do nich dostęp. Ciemna sieć stanowi niewielką część deep web, części sieci nie indeksowanej przez wyszukiwarki internetowe, choć czasami termin deep web jest błędnie używany w odniesieniu do dark web.

Kim jest Rob Fee?

Rob jest pisarzem i ogólnie miłą osobą pochodzącą z Harlan w stanie Kentucky. W 2011 roku wydał niezależnie album komediowy Grape Stomp, który zadebiutował na 1. miejscu komediowej listy przebojów iTunes, a który nagrał po godzinach w call center swojego przyjaciela. Następnie został zatrudniony jako producent segmentu w programie The Ellen Show. Pisał dla wielu sieci i publikacji, takich jak MTV, Comedy Central, IFC, VICE, CBS, Funny or Die, Playboy, Maxim, IGN, Epic Meal Time, National Lampoon, Taco Bell, SourceFed i dziesiątki innych. Opublikował również dwie książki za pośrednictwem Thought Catalog w 2015 roku oraz ponad 4000 artykułów i esejów online.

Oprócz pisania tekstów, występował w wielu serialach, takich jak Fox's Red Eye, TNA Wrestling, Movie Fights, Nuclear Family, SourceFed, Fox's Studio 11 i Machinima. Pomagał w prowadzeniu mediów społecznościowych dla wielu nagradzanych programów i marek, takich jak Breaking Bad, Fargo, Wilfred, Digiorno Pizza, White Castle i Tidy Cat.

Jego prace były prezentowane w CNN, Fox, MSNBC, ABC News, Fox Sports i wielu innych. Poza tym wszystkim jest pełnoetatowym łowcą Pokemonów wraz z synem Jacksonem.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

21 listopada 2021 Baza wiedzy

Garść przydatnej wiedzy

Nasiona konopi - superfood!

Choć w dalszym ciągu kontrowersyjne, nasiona konopi zdobywają popularność i uznanie coraz szerszego grona konsumentów oraz ekspertów żywieniowych. Nasiona konopi poprawiają pracę układu pokarmowego, zmniejszają prawdopodobieństwo zawału serca czy miażdzycy. Są także bogatym źródłem składników mineralnych i witamin. Dzięki zawartości dużej ilości aminokwasów stanowią bogate źródło białka, które strukturą jest niemalże identyczne do białka jaja kurzego - najbardziej przyswajalnego przez ludzki organizm. Dodatkowo nasiona konopne poprawiają odporność organizmu nie tylko na infekcje ale także przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych. 

Kolekcjonerskie nasiona konopi

Sianie nasion konopi jest w naszym kraju zabronione. Dozwolone jest jednak gromadzenie ich w celach kolekcjonerskich. Z tego powodu można znaleźć wiele sklepów oferujących nasiona. Przejdź do naszego rankingu Seed Banków, gdzie poznasz liderów sprzedaży nasion marihuany.
>> Seed Banki 2018 << 

Przygotowaliśmy także zestawienie najczęściej wybieranych nasion w celach medycznych i kolekcjonerskich. Jeżeli taka tematyka jest dla Ciebie interesująca, przejdź do >> Rankingu Nasion Marihuany <<